Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Влюбен кърт казва на млада къртица: - За теб, божествена моя, съм готов да направя тунел даже и под Хималаите!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Ти никога няма да намериш съпруга като мен! Така да знаеш! - Знам! И точно заради това искам да се разведа...
Семейни
03.10.2017
3,156 прегледа
Следващ →
Още вицове
В аптеката: - Ще може ли таблетки за отслабване. - Извинете, но преди пет минути ви продадох десет опаковки. - Не се нахраних.
В трамвая седи бабичка. До нея стои слаб, изтормозен студент. - Що си такова слабичко, бе момче? - пита бабичката. - От много учене, бабо! - отговаря студентът. - Да, ама сигурно си отличник? - Ами, не съм никакъв отличник! - Добре, добре, дай си тука наметката, че като те гледам, сигурно и тя ти тежи.... - Това не е наметка, бабо... Това е колегата ми, а виж, той вече е отличник...
Един дядо отива в ресторант да си похапне нещичко. След като приключил с основното хапване решил да си поръча десерт и викнал келнера: — Ако обичате ще може ли един Ошав? Келнера малко очуден казва на дядото: — Господине, ако желаете можем да си сервираме пресен компот от сливи. Дядото отговаря окончателно: — Няма нужда синко моето време мина сега съм на сухи сливи.
- Докторе, искам да ме кастрираш! - Ама как, така няма да можеш да имаш деца вече! - Именно. - Ама ти това обмисли ли, го - все пак важно решение е Обсъди ли го със семейството ти? - Да, даже гласувахме. 17 за, само 2 против.
Изобретиха мотоциклет, който се движи с изпражнения. Е,не! Бях чувала, че може да се кара на изпарения, ама вече има и на изпражнения. Между другото този мотоциклет е много икономичен - две кила сливи и си до морето. Сигурно е много удобен - носиш резервоара си винаги с тебе. И от време на време може да питаш "Абе с тоя панталон резервоара ми не изглежда ли по-дебел!?" Един човек вече си купил такъв и решил да разходи приятелката си на романтична разходка. По едно време той казал: "Горивото ми свършва, трябва да спрем да заредим", а тя казала: "На бензиностанция ли?", той отговорил: "Не, в ресторанта!" Този мотоциклет не се кара по инерция, но пък по нанадолнището може да върви по пикня.