Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Докторе, мисля да си поотпочина, да се разсея малко, да отида ли в Лихтенщайн? - Ама как! Вие имате клаустрофобия, какъв Лихтенщайн?!
Лекари 3,634 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Момчета, имаме ли повод да пием? - Повод има! Пиене няма! Две борчета пътуват по магистралата. Единият казва: - А, ето я табелата. Завий сега на дясно! - Ааа, на табели не вервам вече! Вчера гледам на една табела пише "Жени". Влизам, гледам, ... тоалетна! Стария трапер влиза във бара, с трясък и по стената, по тавана, по стената - сяда на бара: - Едно уиски с ментов бонбон! Изпива го и си тръгва. На другата вечер Стария трапер отново БАМ - вратата пада. Той по стената, по тавана, по стената сяда на бара: - Едно уиски с ментов бонбон! На следващата вечер отново се повтаря същото - БАМ, по стената, по тавана, по стената пак сяда на бара: - Едно уиски с ментов бонбон! Бармана: - Добре де, само едно не ми е ясно… как го пиеш т"ва уиски с ментов бонбон? Това, което прави живота щастлив, е не да правиш нещата, които харесваш, а да харесваш нещата, които трябва да правиш! Щирлиц отвори вратата и зърна насочен към себе си автомат. "Повече няма да поръчвам биренки по телефона", помисли си Щирлиц.