Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама алпинисти изкачват планина. Стигат до половината и единият (заекващ) казва: — З-з-з… Другият го прекъсва: — Като стигнем върха ще ми го кажеш. Стигнали до върха: — Кажи сега. — З-з-забравихме палатките. — Хайде да се връщаме. Стигнали пак половината. Оня казал: — М-м-м… Другият казал: — Като стигнем ще ми кажеш. Слезли. — М-м-майтап бе.
Разни 1,290 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един организатор на протестите казва на друг организатор: - И аз организирах протестен митинг. - Как? - С призив по интернет "Да се съберем и ние глупаците, за да протестираме". - Сигурно никой не дойде? - Ами, препълниха площада! - Как така?! - Дойдоха да видят кои са глупаците! Помни златното правило - в който е златото определя правилата. Умряло служебното магаре на локомотивно депо София. Когато го погребват на надгробния му камък пишат: Тук почива магарето Марко, което през жизнения си път успя да ритне трима министри на транспорта, 6 генерални директори на БДЖ, 20 главни енергетици, 30 ръководители на поделения, 50 началници на депа, 100 деломайстори, 150 началник-влакове, 300 машинисти, 500 кондуктори, 600 помощник-машинисти, 1000 билетни касиерки, 1300 хигиенистки и един вдигнат пантограф на локомотив серия 44/45. В лудницата двама луди се карат: -Аз съм пратеник на Бог! -Не!Аз съм пратеник на Бог! И така докато се карали,се приближил трети луд и казал: -Един момент!Аз никого не съм пращал! Учителката: - Иванчо, откъде идва токът? - От свинефермата. - Защо? - Защото като спре тока, татко казва: "Онези свине пак спряха тока".