Съобщават по радиото за убийството на Доктора.
Бат Бойко скача в колата и газ към местопрестъплението.
На средата на пътя натиска спирачките!
Бааа мааа му, аз не съм вече в МВР!!!
Двама алпинисти изкачват планина. Стигат до половината и единият (заекващ) казва:
— З-з-з… Другият го прекъсва:
— Като стигнем върха ще ми го кажеш.
Стигнали до върха:
— Кажи сега.
— З-з-забравихме палатките.
— Хайде да се връщаме.
Стигнали пак половината. Оня казал:
— М-м-м… Другият казал:
— Като стигнем ще ми кажеш.
Слезли.
— М-м-майтап бе.