Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Два заека от гората си купили шише ракия. Сядат да пият, обаче нямат нищо за мезе. Гледат - на едно дърво седи врана с парче сирене в човката. Единият отива до дървото и казва: - Мараба, врано! Тя мълчи. - Искаш ли да поркаш с нас? - ДА! - изграчила "проклетата" птица. Сиренето пада, зайците го взимат и си пият и мезят сами. На следващия ден зайците отново мъкнат шише ракия и пак нямат мезе. На дървото отново седи враната с парче сирене. - Врано, искаш ли да поркаш с нас? Мълчание... Заекът вади чаша и започва да налива... - Стига ли ти толкова? Враната: - Да! - изцепила се оная пак... Сиренето пада и... т.н... На третият ден всичко се случва отново. - Врано, ще поркаш ли? Мълчание... Заекът налива... - Стига ли толкова? Мълчание... - Ти кво, ма? Мислиш си, че искам да те прекарам ли? - ДА!
Животни 3,397 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един пияница се прибира в пет сутринта !!!Но вратата на входа била заключена !Той бил напрау съкрушен !Ама взел си от джоба една цигара и почнал да пъха цигарата в ключалката !!!Пробвал пробвал нищо не ставало !!!Станало седен часа и една жена минала и го видяла как бърка в ключалката с цигара а не с ключ !!!!!!Отишла до него и му казала че това е цигара !!!!!Той много се учудил !!Жената си тръгнала !!!!!Итой казал високо!!!!!Ебати кога сварих си изпуших ключа !!!! Едно момиченце си играе в пясъка с кофичка и лопатка. Минава един гадняр - Ей, момиченце, дай си лопатката. - Не. Мама каза да не си давам играчките на непознати. - Дай лопатката , ще ти извадя едното око! - Не, мама каза да не си давам играчките. И гаднярът извадил едното око на детето и казва - Видя ли сега! Дай лопатката! - Не, мама каза ... - Ама ще ти извадя и другото око! - Не, мама каза ... Боц! - и гадът извадил и другото око на детето. Тогава то взело кофичката и лопатката и тръгнало към къщи. - Ей, момиченце, къде отиваш сега!? - Мама каза като се стъмни да се прибирам. Чувам някакво натрапчиво мляскане на улицата, поглеждам през прозореца и кво да видя двама цигани ядат бой. Авраам - стар евреин взел на заем 100 000$ от своя добър приятел Исаак. Дошло време да върне парите, но бил инвестирал всичко и никакво постъпление не се очаквало в обозримото бъдеще. А падежа на заема бил на следващия ден. Върти се Авраам и не може да спи. Тогава неговата съпруга се ядосала и отворила прозореца: - Исаак, Исааак - извикала тя в два час след полунощ. Показал се Исаак сънен и по питал: - Какво има, защо си се разкрещяла през нощта? - Моят Авраам има ли да ти дава някакви пари? - попитала жената - Да има и какво от това - това е проблем между нас двамата - Е, няма да ти ги върне! - викнала жената и затворила прозореца, след което се обърнала към мъжа си и му казала - Е сега спи, той няма да може да мигне цяла нощ. За Хелоуин ще се маскирам като социалист. Ще взема на децата, ходещи по къщите на съседите всички сладкиши и ще ги дам на тези, които ги е домързяло да излязат от къщи.