Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На бала, натряскан вече до козирката, поручик Ржевски отива да се изпикае. Връща се, но е забравил да се закопчее. Наташа се приближава до него и му казва: - Поручик, там долу... стърчи. Поручикът поглежда надолу и казва: - Не се ласкайте, мадам - не стърчи, а виси.
Любими Герои 3,530 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Вярваш ли, че склюването на брак в петък носи нещастие? - Разбира се защо петък да е изклюение. Лотария - това не е лов на успех, а лов на наудачници. - Вече не мога да разбера кога ще свърши тази криза. Днес премиерът Борисов каза:"Нямаме никакви основания да считаме, че излизаме от кризата въпреки оптимизма в някои анализи." - Елементарно е, значи когато излезем от кризата ще каже:"Имаме всякакви основания да считаме, че излизаме от кризата въпреки песимизма във всички анализи. Двама пият и си говорят. Единия пита другия: - Случвало ли ти се някой път да си легнеш с някой грозна? - Не, не си спомням. Но затова пък ми се е случвало да се събудя заедно с такива. Една нощ малкият Иванчо влязъл в стаята на родителите си докато те правели секс. - Тате, какво правиш на мама. Бащата: - Сине, вкарвам малко детенце в мама. На другия ден бащата се връща и заварва Иванчо да плаче. Бащата сяда до него и го пита, какво е станало. Иванчо отговаря: - Тате, нали през нощта вкара мой малък брат в мама, а тази сутрин дойде чичо Васо от съседния вход и го изяде.