Марийка се връща от училище:
- Тате, нали си бил войник?
- Да, детето ми?!?
- А войниците не ги е страх от нищо?
- Естествено.
- Добре, тогава можеш да ми видиш бележника.
Заекът тича из гората и вика:
- Всички вълци са педали, всички вълци са педали...
Среща го мечката и му казва:
- Недей така Зайо, ще си изядеш боя!
- Гледай си работата. Всички вълци са педали!
- Абе, зайо млякото около устата не ти е изсъхнало още а ти се отваряш!
- Това не е мляко. Всички вълци са педали!!!