Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един се оплаква на приятеля си по телефона: - Абе, съмнявам се, че жена ми ми изневерява. - По какво съдиш? - Преместихме се от кв."Младост" в "Банишора" и все един и същи техник идва да оправя телевизора..
Семейни 3,150 прегледа
Следващ →

Още вицове

Адам и Ева се разхождат из райската градина, към тях се спуска Бог и им казва: — Деца мои, имам за вас 2 подаръка, но вие ще решите как да ги разпределите… първият е пикане прав.. Адам се развикал до небесата, удрял си глават в близкото дърво, скачал и крещял, че той иска да пикае прав. Ева му отстъпила… Адам, започнал да бяга из градината, радвал се, скачал, крещял, пикал на всичко подред. На дърветата, на цветята, на всяко насекомо поотделно и просто на земята! Ева застанала до Бог и двамата мълчаливо наблюдавали това безумие. Накрая Ева не издържала и попитала: — Господи мой, а какъв е втория подарък?? Бог промълвил: — Мозък, Ева.. Мозък! Но ще се наложи и него да го дам на Адам, иначе ще опикае всичко? По случай първи юни Сергей Станишев пожелал не само на децата наивност, но и на родителите им по случай предстоящите избори. Колко блондинки са нужни да сменят една крушка? Мин.три - една да се качи на масата да хване крушката, а другите две да хванат масата и да я вартят :) На един лекар му омръзнало от пациентите и работата му. Решил, че на всички ще поставя диагноза рак. Влиза първия пациент:<BR>- Аааа... докторе тука нещо ме боли ръката, дали...<BR>Доктора:<BR>- А рак е, рак е, аре бегай...<BR>Влиза втория пациент:<BR>- Имам болка в коляното нещо, в ставата...<BR>Доктора:<BR>- Аааа рак е със сигурност!<BR>Влиза трети:<BR>- Докторе ужасна болка в главата не ми дава мира и аналгина не помага, дали...<BR>Доктора:<BR>- Съжалявам но е рак... просто рак е и т’ва си е!<BR>Влиза следващ пациент:<BR>- Тука нещо бъбреците ме наболяват...<BR>Доктора:<BR>- А рак е категорично... Лекувайте се... рак...<BR>Пациента:<BR>- Ама то са камъни в бъбреците...<BR>Доктора:<BR>- НЕ! Рак е... Камъни, камъни и под тех раци, раци, раци... - Каква е разликата между една блондинка и четка за зъби? - Четката за зъби не я даваш на друг да я ползва!