Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един слънчев ден, съпругата на Сър Хенри казала на мъжа си: - Сър, нашият син е вече на 13 години и е време да разбере някои неща от живота. Трябра да разбере от къде идват бебетата, как го правят птичките и пчеличките... Ще се заемете ли с това? Малко по-късно, Сър Хенри язди из имението заедно със сина си и започва разговор: - Сине мой, помниш ли, какво правихме миналата седмица край реката с онези жени? - Да сър. - Е, майка ти държи да знаеш, че това го правят и птичките, и пчеличките...
Любими Герои 1,731 прегледа
Следващ →

Още вицове

Господ е дал на човека 1 уста, 2 уши и 2 очи, за да говори два пъти по-малко, какво вижда и чува. И му е дал 20 пръста, за да може виртуалните помии в Интернет да бъдат 20 пъти повече. Да откриеш любовта е най-голямото предизвикателство! Да я съхраниш, обаче - велик подвиг! Случаен минувач пита опечаления мъж след ковчега: - Кого погребват? - Тъща ми. - И от какво умря? - Ами ухапа я кучето ми. - Хей, дай ми го назаем това куче за малко? - Нареди се отзад на опашката. В районното влиза на бегом мъж и казва: — Арестувайте ме, ударих жена си! — Убихте ли я? — Не, драскотинка няма. — Ами тогава значи може да си ходите. — За нищо на света! Тя е по петите ми!!! Учителката казала на учениците всеки да си донесе домашния любимец за следващия час по биология. Всички донесли кученца, котки, костенурки, рибки... Все страхотни животинки. Добре отгледани и пригласени за изложба. Започнала Марийка: -Това е моето кученце, храним го със специални храни, всеки ден го къпем, то е най-красивото кученце на света. Всички деца пляскали. Минали още няколко деца и дошъл ред на Иванчо. Учителката го запитала: -Какво е това Иванчо, всички са донесли красиви животинки - кученца, котки, рибки, зайчета, а твоето някакво опърпано, оръфано, проскубано, смачкано - на абсолютно нищо не прилича. -Това е морско свинче, госпожо. - отговорил Иванчо. -Е как морско свинче бе Иванчо, виж морското свинче на Гошко, колко е хубаво... А твоето цялото проскубано, окъсано и смачкано... -Еми това е от тиксото, госпожо... -Какво тиксо бе Иванчо? -Еми докато го чукам го овивам с тиксо да не се пръсне като свърша :)