Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Тя беше с триста кубика силикон напред.
Бисери 2,651 прегледа
Следващ →

Още вицове

Майка води 18-годишната си дъщеря на лекар: - Докторе, дъщеря ми постоянно боледува. Вижте какво й е! Медикът преглежда момичето и казва: - Госпожо, дъщеря Ви е бременна в петия месец. - Това е невъзможно! - отсича майката. - Та тя е девствена! Нали така, миличка? - Да, мамо, та аз даже не съм се и целувала с мъж! Лекарят мълчаливо отива до прозореца и започва да се вглежда в небето. След 5 минути майката не издържа и пита: - Докторе, какво правите? Нещо не е наред ли? - О, не! Всичко е наред. Просто последният път, когато се е случило това, от изток се е издигнала ярка светлина и от хълма са се спуснали трима влъхви. Ето, аз стоя и чакам... Жената: - Учените твърдят, че сега хората живеят с десет години повече от преди. Мъжът: - Е,надявам се сега да намериш време да ми зашиеш копчето на ризата. Един мъж поставил на жена си три условия. - Първото е, рекъл той, сутрин има ме - няма ме, точно в 8 часа да ми е сервирана закуската. - Второто е - на обяд точно в 12 часа има ме - няма ме, обедът да е сервиран. - Третото е, вечер точно в 19 часа, има ме - няма ме, вечерята да е сложена. Жената от своя страна поставила на съпруга си само едно условие. - Вечер, казала тя, точно в 22 часа, има те - няма те, секса почва. Разправят, че любовта красяла човека.. Тогава ти, или не си влюбена в мен или това не е вярно. Министър седи до малко момиченци в самолета. Той се обръща към нея и казва: - Искаш ли да си говорим? Чувал съм, че полетите преминават по-бързо, когато човек разговаря. Момиченцето затваря книжката си и бавно го поглежда: - За какво точно искате да си говорим? - Ами, за нещо модерно, да речем за шистов газ. ... - ОК, добре, но може ли първо един въпрос? - Да, разбира се! - Конят, кравата и еленът всички ядат едно и също нещо: трева. Но акито на елена е като малки топченца, на кравата е плоско, а конят "произвежда" купчина суха трева. Каква е според Вас причината? - Ами ... нямам никаква идея. - Стомасите им са устроени различно. Но ... Вие наистина ли се чувствате компетентен да говорите за шистов газ, когато дори темата shit е твърде сложна за Вас?