Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Надявам се, че властта ще ликвидира хазарта? - Да се обзаложим ли?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Коледна промоция в сексшоповете - всеки закупил надуваема кукла ще получи безплатно изкуствена елха.
Разни
03.10.2017
1,601 прегледа
Следващ →
Още вицове
Жените, които мислят, че всички мъже са магарета, просто пасат на грешната полянка.
Из класна работа по литература:Дох Кихот бил 50 годишен младеж с плешив кон.
Министерството на здравеопазването най-после реши проблема с цените на лекарствата. Изобретили са евтина таблетка, която при прием три пъти на ден след ядене ше помогне на пенсионерите. Пенсионерите сега се вълнуват само от един въпрос - откъде да намерят толкова ядене?
На светофара в Мерцедес 600 се удря Лада Грант. От Мерцедеса излиза мутра и поглежда: - Какво е това? От Ладата се измъква мъж с АК-74 и вдига предпазителя: - Това е Лада Грант, автоматик!
Владика обикаля селата, за да провери как местните попове провеждат литургийте. В поредното село, се оказало, че попа го няма. Тук поп, там поп, няма го. Накрая го намерили в кръчмата. Вкарали го в църквата и криво-ляво провел литургията. След службата владиката го извикал настрани и казал: - Да кажем, литургията мина добре, но имам две забележки: Първо: в църквата се влиза с благоговение, с расо и патрахил, а не рошав, бос и по потник. Второ: На края на молитвите се вика "Амин!", а не "Наздраве!".