Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Питат Генко: - Как са нещата на семейния фронт? - Както и преди, седя в окопа и не смея да вдигна глава. Искам да се предам, но жената и тъщата заявиха, че пленници не взимат.
Семейни 3,264 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един човек влиза в очен кабинет: - Докторе, имам страхотен проблем с очите! - Споделете? - услужливо попитал Доктора. Човека започнал трескаво да се съблича. Тогава доктора смутено казал: - Г-не,т ука сме очен кабинет! - Знам, но наистина проблема ми е със очите! Отговорил пациента и продължил да се съблича. Когато останал чисто гол, той се надупил към Доктора и му казал: - Сега ще ви помоля да ми бръкнете в дупето! - Тук е очен кабинет, а не вътрешни болести..... = възмутено казал доктора. - Моля ви се Докторе, проблема ми наистина е с очите - проплакъл пациента. Постъпвайки профисионално, докторът си сложил една ръкавица и си вкарал средния пръст в дупето на човека. - По-навътре, Докторе... - подканил пациента. След което доктора си напъхал цялата китка. - Още по-навътре, Докторе.... - казал отново пациента. Докторът вкарал ръката си до лакътя, след което пациента възкликнал: - Тук ми е проблема, Докторе, при това положение ми се насълзяват очите!!! Журналист интервюира милиардер: - Кажете ми, какво Ви помогна, за да успеете? - Убеждението, че парите не играят никаква роля в живота. Важна е само работата! - И това Ви е помогнало да забогатеете? - Не, станах богат, когато успях да убедя своите подчинени в това. - Какви бяха мотивите ви, за да извършите престъплението? - пита съдията. - Господине, за обясненията съм си наел адвокат. Аз съм по работата. Отива една баба в банката, тегли всички пари от сметката си и излиза. След пет минути се връща и отново вкарва всичко. - Защо? - пита служителката. - Аз само да ги преброя... Странни са хората: да пръднат се срамуват, а да пушат се гордеят...