- Ало, цирка ли е?
- Да.
- Трябват ли ви изроди за представление?
- Да, защо?
- Ами аз съм с две глави, на едната имам три уши, на другата четири очи...
- Добре, ще те вземем.
- Значи, да вземем да се видим? Ще ви чакам утре в 10.00 при часовника на гарата. За да ме познаете, ще нося списание в лявата ръка.
Двама борци отиват на балет да се култивират по нареждане на шефа. По едно време единия заспива, а другия почва да го бута:
- Събуди се, бе! Заради теб тия на сцената ходят на пръсти!