Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама борци отиват на балет да се култивират по нареждане на шефа. По едно време единия заспива, а другия почва да го бута: - Събуди се, бе! Заради теб тия на сцената ходят на пръсти!
Разни 2,076 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо и Марийка били млади и мн се искали.Но бащата на Марийка я оженил в горната махала, а Иванчо останал да живее в долната.Не издържал И на нагона и отишъл при Марийка.Тя била на балкона и чистела нещо. -Марийке айде дай да те изчукам. -Не мога И, мъжа ми е в къщи. И това се повтаряло всеки път.След 40 години Марийка видяла И пак под терасата да се разхожда. -Иване хайде ела, моя го няма. -Марийкеее и моя го няма вече миличка.Айде чаооо Действието се развива в наши дни. Момченце пита баща си: - Тате, а как съм се появил? - Е, добре, рано или късно все щеше да ми зададеш този въпрос, така че слушай. Татко ти се запозна с майка ти в един чат. След се срещнахме в едно интернет-кафе, а там в тоалетната мама поиска да направи няколко даунлоуда с татковия джойстик. След това, когато татко вече бил готов за ЪПЛОУД, неочаквано забелязахме, че не сме инсталирали Файъруол... Но за съжаление вече беше късно да избираме CANCEL или ESC, а прозореца "Сигурни ли сте, че искате да стартирате даунлоуд?" го отключихме още в самото начало в ОПЦИИТЕ и ПРОПЕРТИС. Маминия антивирус дълго време не беше обновяван и затова не забелязал татковия червей Бластер. В общи линии натиснахме ENTER и при мама се отвори прозорец "Очаквано време за изтегляне: 9 месеца". Звъня й и казвам: - Скъпа, моя бизнес фалира... Прибирам се вкъщи, няма и следа от нея, всички парцали си взела. Голяма работа! За какво ми е жена без чувство за хумор? - Защо блондинката стои пред огледалото със затворени очи? - За да разбере как изглежда докато спи. Трима приятели се прибират след тежък запой по къщите с такси. Спират пред входа на първия. Другите двама няколко пъти се опитват да го оставят изправен на крака, на стената го подпират, но той все пада. Накрая го зарязват и заминават с таксито. -Ей, че тежко се е напил, горкият! - вайкат се приятелите му. Не може да стои изправен! - Как да стои като през цялото време се мъчихте да го поставите с главата надолу? -обажда се шофьорът.