Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
След бурна любовна нощ: -Скъпи, аз съм болна от СПИН. -И аз! -Но аз се пошегувах... -Вече няма да се шегуваш!
Черен хумор 1,621 прегледа
Следващ →

Още вицове

В това, че е вярна поговорката "Ако човек иска нещо много силно, то задължително се случва", се убедих вчера, така и не успявайки да дотичам до тоалетната. Адвокат праща телеграма на свой клиент в чужбина: „Тъща ви се помина в съня си. Да я погребем ли, да я балсамираме ли или да я кремираме?" Отговорът гласи: „Не рискувайте - поръчайте и трите". Съвет към работодателите - организирайте турнир по Solitaire и уволнете победителите. - Какво е това, дето има малко беличко, малко жълтичко, малко черничко, малко кафевичко, малко беличко и нагоре-надолу-нагоре-надолу ? - Оса със счупен крак, бинт и патерица, в асансьор, който се движи. Първата брачна нощ на Гарабед. Баща му седи отвън до вратата и му дава напътствия: - Сега сине, целуни булката, смъкни и роклята, ха сега си го вкарай... - Не влиза татеее, не влиза - викнал Гарабед. - Сине виж бурканчето с олиото до леглото натопи го там, а после си го вкарай... - Татеееее - викнал синът - Татее, не влизааа. - Къде не влиза, бе? - В буркана не влизаааа!