Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Не зная защо, но ми е много странно. Днес в работата наистина ми се работеше!...
Бисери 3,242 прегледа
Следващ →

Още вицове

Главният лекар към пациента: - Въведохме нови правила в болницата. Веднага след операцията вие трябва сам да станете от масата и да стигнете до стаята си. На следващия ден трябва да направите пет обиколки на болницата, а на по-следващия да пробягате десет мили. Имате ли въпроси? - Да, докторе. А по време на операцията може ли поне за малко да полежа? След мача журналист тича към полузащитника: - Защо вкарахте този нелеп автогол? - Как защо? За пари! На пейка в градинката две баби си говорят: - Как е твоят? - пита едната. - Бива ли го още? - Ами, за нищо не става вече! - оплаква се другата. - И моят така, освен с уста, друго не може... като я отвори и няма спиране! - Е-е-ех, щастливка... - Щастливка ли?! Знаеш ли колко са скъпи тия еротични телефони? Разчуло се в научните среди, че жените от едно Африканско племе били над 30 см. дълбоки и повече от 10 см. широки. Организирали експедиция. Изследователите намерили племето, установили че слуха е верен и озадачени попитали вожда: - Че вие как правите секс с тия жени? - Ама те се разтягат бе! Гларусът Гошо тръгва на автостоп за морето. Качва го открит камион превозващ празен кофчег. Завалява силен дъжд и Гошо влиза в ковчега. След малко камиона спира на двама махащи цигани. - А ва бате,ши на качиш ли до Бургас. - Качете се,отзад има още един. Качват се.Пристигат в Бургас.Шофьора пита Гошо,къде са се дянали циганите,след като не е спирал никъде,и е карал с 80. Гошо разказва какво е чул. - Мирко,ко ши кайш,да видим ли ко има вътре? Някой пръстен,някой часовник. - Страх май. - Няма страшну ва,той умря вечи. Гошо обяснява: - Аз само надигнах капака на ковчега,седнах и за секунда видях двама да се надпреварват,кой да скочи пръв.