Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама ловджии се срещат: - Заек... Заек... - Къде? - Не бе, заеквам!
Любими Герои 3,190 прегледа
Следващ →

Още вицове

Интересна статистика: "По данни на Статистическия институт, всяка година в България се наблюдава интересна закономерност: по време на Великия пост числото на вярващите рязко спада, а на Великден пък рязко се увеличава" Лекар казва на тежко болен от дизинтерия, че умира и го пита за последно желание. - Докторе, пиши в смъртния акт - починал от спин. - Защо- пита лекарят. - Искам да умра като ибач, а не като дрислю. Физкултурникът: - Никой да не ми пипа топките! Влиза едно девойче в изповедалнята и казва: -Дядо попе искам да се изповядам. А дядо поп казва: -Кажи чадо мое. -Много съм грешна дядо попе искам да правя секс със вас. А дядо поп отвръща: -Разбира се, чадо мое греховете ти ще бъдат опростени. Но девойчето добавя: -Но дядо попе, имам още един проблем,малко съм тесничка А дядо поп отвръща: -Небой се чадо мое, дядо поп е роден за мъки! Новогодишен банкет. Шефът вдига тост: - Да пием за любовта! А тези, които не могат - за приятелството!!!