Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Честито съседе! Чух , че сте се оженил. - И у Вас ли се чува? Гати звукоизолацията...
Разни 1,994 прегледа
Следващ →

Още вицове

В гробищата вървял един 4овек и по едно време чува някакъв глас отнякаде. Поглежда надоло и кво да види..една рака махала нагоре и се виждало до нея някаква уста, от която излизат викове: -Помощ, помогнете ми, аз не съм мъртав, аз съм жив! Когато чул тези неща човека, тои утишъл до мъртвеца и почнал да удря с крака си раката му и главата и да вика: -Ти не си жив, ти си зле погребан! ! Вървят си две бабки през парка, и виждат зад едни храсти момиче да прави свирка на момче. Едната казва на другата: -Ау, виж го това дете бe, днес какво е лапнало, утре може и цигара да налапа! На отбора на Левски за приятелските мачове не му достига мотивация. За официалните - умения. - За няма нищо ми се сърдиш. - Ти на изневярата,нищо ли и викаш? - На няма нищо се натъкнах и там. Трима пазачи от зоопарк седят в едно кафене и спорят: - "Фрут" е, бе момчета. - Не е "фрут", а "фрУУУт". - Не, не. Не сте прави. Беше "фрууухт". Чула ги една жена от съседната маса и се включила: - Извинете! Чух, че спорите и мисля, че мога да помогна. Думата е "fruit", от английски е и означава плод. Единия от пазачите погледнал жената, погледнал другите и казал: - Абе момчета, тая май наистина е доста начетена, ама и тя не знае как пърди слона.