Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Дяволът е голям оптимист, ако мисли, че може да направи хората по-лоши.
Бисери 2,810 прегледа
Следващ →

Още вицове

Руснак и американец разговарят за автомобили. - Когато съм в добро настроение,- казва американецът,- предпочитам да карам коли в светли цветове. Ако съм претоварен или имам много проблеми, избирам тъмна кола. А когато съм на почивка в чужбина - избирам кола в ярки, празнични цветове! - При нас всичко е по-просто,- отвръща му руснакът,- ако настроението ми е прекалено добро, се возя в кола със синя лампа. Ако се чувствам зле - предпочитам светла кола с червен кръст. А в чужбина също съм ходил, но само с танк. - Може ли мъж да забременее? - Не, но опитите в Турция продължават. Между сноби: - Точно се връщам от Ватикана. Папата ме прие и говорихме почти час. - Знам, - отговаря другия. - Той ми звънна. Кабус:Страхувай се не от хидра със седем глави, а от човек с два езика. Цигански табор. Нощ. Цигането. - Тате защо светят звездите. - Не знам. - Тате защо свети луната. - Не знам. - Тате защо духа вятарът. - Не знам. Циганка. - Хайде стига сте говорили а спете. - Нека пита ма. Нека пита - да знае.