Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Какво е това: Щрак - така ли е? Щрак - така ли е? Щрак - така ли е? Слепец, който реди кубчето на Рубик.
Разни 1,723 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говорят си две приятелки. - Как се запозна с мъжа ти? - Беше много романтично. Веднъж паднах от кея и вече почвах да се давя, когато един млад мъж скочи към мен да ме спасява и почна и той да се дави. А като ни извадиха, се оженихме. Прогнозата за цената на парното - от първи януари ще поскъпне с около 30 процента, после на първи май ще поевтинее... ----- - Къде ще си по празниците? - Никъде. Вкъщи ще си седя да чакам да ми отчетат топломерите преди новата цена... ------ "Искате евтино парно, изчакайте до лятото!" Блондинка отива в аптеката. -Даите ми опаковка ОРАЛ-ГИН, моля! -Как така ОРАЛ-ГИН? -попитала аптекарката. -Ами предния път АНАЛ-ГИН -а много ми помогна... Млад мъж отива при семейството на приятелката си. Почуква на вратата и му отваря бащата на момичето. - Добър вечер! - казва бащата. - Защо си тук? - Дошъл съм да поискам ръката на дъщеря ви. - И защо? - пита бащата. - Защото мойта вече се умори. - Защо блондинките карат БМВ-та? - Защото това е единствената марка, която могат да произнесат.