Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Продавач на вестници на Централна гара вика: - Няма Стандарт, няма Демокрация, няма Пари... Остана само Труд и Капитал!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Средство за борба с детската престъпност - протизачатъчни.
Бисери
03.10.2017
3,056 прегледа
Следващ →
Още вицове
Няколко приятели играят карти, и единият все губи. Другите го утешават: - Е, нали знаеш - ако не ти върви на карти, ще ти върви в любовта. - Ама аз съм вече на 40 и не съм женен! - Именно!
Безстрашие: Едно от най-характерните качества на мъжа, който се намира в безопасност.
Съпруг седи безмълвно в кухнята посред нощ, гледа унило в една точка. Жена му го пита защо е тъжен. - Спомняш ли си, когато беше 16-годишна? - отговаря с въпрос мъжът. - Да, беше преди 20 години, скъпи - казва жената. - Спомняш ли си, когато баща ти ни хвана да се чукаме на задната седалка на колата - продължава с въпросите съпругът. - Спомняш ли си как насочи флоберката си към мен и ми каза, че ако не се оженим, ще карам следващите 20 години в затвора... - Така беше - признава жената. - Е, днес щях да съм свободен.
Влязал бара един каубой и почнал да пие! След малко излиза и вижда, че конят му го няма. Влиза в бара и вика, ако до 5 минути конят ми не е тука ще стане като в Тексас!!! След 5 минути конят му пристига. Един заинтригуван мъж се приближава до каубоя и го пита, какво е станало в Тексас. А той му отвръща: - Ами какво стана ходих си пеш!!!
- Как мислиш, с какво е най-добре да се напълни куфар за пътешествие? - Разбира се, че с пари!