Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Понякога, пием от нямане какво да правим... Друг път, правим нещо от нямане какво да пием.
Бисери 2,787 прегледа
Следващ →

Още вицове

Всичко е относително щото всичко може да се отнесе. Ромска поговорка Срещнали се китаец и албанец. - Ние сме вече повече от милиард - казал гордо китаецът. - А вие? - Ние? Около два милиона... - Брей - завистливо рекъл китаецът. - И сигурно всички се познавате? Исках с нея сериозни отношения, а на нея в главата и бяха само глупости - да се женим. Седял си един старец пейката и си почивал блажено. Не щеш ли изведнъж до него в парка кацнала летяща чиния. Излязло от нея едно малко зелено човече с антенки на главата и пипалца вместо ръце. Седнало на пейката до стареца, побутнало го закачливо с едно от пипалцата и казало: -Боц-боц! -Ей, момче, ще ти откъсна ушите! -Да ама ние нямаме уши - и пак го побутнало - "Боц-боц"! -Тогава ще ти откъсна носа! -Да ама ние нямаме нос - "Боц-боц" -Ще взема да ти откъсна пишка та тогава! -Да ама ние нямаме пишка! -Е как тогава се размножавате? !? -Ами ето така: Правим си "Боц-боц" Момче се връща в къщи и баща му го пита: — Обичаш ли майка си? — Да – отговаря детето. — Оставил съм ти малко в хладилника.