Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двамя дядовци си вървели. Видяли една пейка: - Айде да седнем да си починем! - предложил единият. Седнали и починали.
Черен хумор 1,911 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама младежи бият трети. Минава покрай тях бабичка и почва да им се кара: - Как не ви е срам бе, защо го биете човека? - Не се меси бабке, това е подъл спамер, едва го докопахме - Аааааа, спамер ли е баби, ми що с ръцете го биете, с краката, с краката скачайте връз гадината. Заекът и вълкът пили водка . Пили, пили и останала една бутилка . Решили да си избиват зъбите . Който избие повече зъби на другия, той ще изпие бутилката . Засилва се заекът . Бууум! Вълкът пада по гръб. - Колко? - Сссееест съба ... Засилва се вълкът . Буууум! Заекът пада по гръб, претъркулва се няколко пъти и се фраска в едно дърво. - Колко! - Цетири.. - Що толкова малко! - Стото няма повесе ... Една жена при психиатъра: - Докторе, притеснява ме моя син. По цял ден строи замъци от пясък и си мисли, че са истински. - Няма нищо притеснително. Нормално поведение е за дете. - И все пак не ми харесва, на жена му също... В дом за слаботелесни развеждат отговорен другар из стаите. По едно време влизат в една стая, а там няма никого. След дълго оглеждане забелязват един да хвърчи близо до тавана и надзирателя се ядосал: - Ех, чистачката пак чисти с прахосмукачката на горния етаж. Съдията към обвиняемия: - Получавате заплата осемстотин лева, а сте си построили къща за двеста хиляди евро. Как ще обясните това? - Дайте ми време да помисля... - Седем години ще стигнат ли?