Вчера гледам филм по bTV и започнаха реклами. Чакам, чакам, толкова дълго, че взех лаптопа, изтеглих същия филм и продължих да го гледам преди да са свършили рекламите...
Пациент в поликлиниката:
- Искам час или при очен лекар, или при уролог!
- Как така или очен лекар, или уролог? Какъв ви е проблема?
- Ами или пикая в синьо, или съм далтонист.