Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пациент в поликлиниката: - Искам час или при очен лекар, или при уролог! - Как така или очен лекар, или уролог? Какъв ви е проблема? - Ами или пикая в синьо, или съм далтонист.
Лекари 4,364 прегледа
Следващ →

Още вицове

При врачката: - В най-скоро време на пътя ви ще се появи един човек, господине! - А как ще изглежда? - Малък, безпомощен, без коса и с тегло около 3 кг и половина... Знаете ли какво е мангал в бутилка? - РОМ. Мъж с торбичка, в която има нещо влиза в бар, сяда на стола, удря гневно с торбичката по плота и поръчва едно голямо уиски. Изпива го... Пак удря с торбичката по плота и поръчва още едно уиски. Това се повтаря няколко пъти. Барманът го пита: - Господине, на вас нещо лошо ли ви се е случило? Мъжът: - Представяш ли си, бе? Десет години играя тото с едни и същи числа и вчера ударих шестица. 20 милиона лева, бе, братче, а тая патка - жена ми, да вземе да забрави да ми пусне фиша!!!! Барманът: - Аз щях да и отрежа главата на мойта, ако направи такова нещо! Мъжът: - А ти какво мислиш, че има в торбичката... Опашка пред райските врати. Свети Петър разпределя: - Женен? - Да. - В рая. - Женен? - Да. - В рая. - Женен? - Два пъти. - В ада. - Ама защо? - Раят е за мъченици, а не за идиоти! - Чу ли? Пешо е в болница. - Как ще е в болница? Вчера го видях. Сваляше една блондинка. - Да, обаче и жена му го е видяла също.