Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ценоразпис в бар: Цени за посетители, желаещи барманът да отговори на телефонно обаждане от съпруга: 2лв. - ”Току-що си тръгна”; 3лв. - ”Днес не е идвал”; 4лв. - ”Няколко дена не съм го виждал”; 10лв.- ”Кой пък е този?”
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Неделно утро в семейство: - Скъпи, само бързичко да погледна в Интернет? - Аха! Децата за вечеря сам ще нахраня.
Програмисти
03.10.2017
3,045 прегледа
Следващ →
Още вицове
Джон се прибира вкъщи и пита жена си: - Тези от петия етаж да не би да са шотландци? - Защо мислиш така? - Защото са силно разтревожени, че детето им е глътнало един цент.
Един борец си говори с дядо Господ. - Дяда Господи, за тебе колко са един милион долара? - Ами един грош, синко. - А колко са за тебе сто хиляди години? - Ами една минутка, синко. - Дядо Господи, като е така дай ми един грош. - Добре, сине, но почакай една минута.
- Кажете ми, в този замък има ли призраци? - Всички така приказват! А пък аз и до ден днешен не съм видял нито един! А живея тук от най-малко осемстотин години!
- Приятели, няма да повярвате... Вчера ме отвлякоха извънземни! - Не може да бъде! - Всичко помня! Едни странни светлини и шумове, някаква малка стаичка, светещи копчета, движение нагоре... - Абе какви ти извънземни... Беше се напил и те носихме до вас в асансьора.
Гинеколог отива в един сервиз и пита шефа. - Така и така..... ще може ли да Ви използвам сервиза за час, че нещо ми прави проблем колата - каквото трябва ще си платя. Човека се позамислил и се съгласил. След час и нещо един от работниците отива при шефа си и му вика: - Шефе, тоя трябва да го вземен на работа на всяка цена, направи основен ремонт на колата за 1 час. - Защо бе, какво толкова ти не можеш ли? - Абе мога аз, ама ..... той през ауспуха.