Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Разговор в ICQ: - Как е? - Работим - Тва ясно, а по принцип? - По принцип работим->ядем->спим->работим->ядем->спим… - А бира? - “->” - това е бира.
Програмисти 3,140 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж пита жена си: - Скъпа, кажи честно, изневеряваш ли ми, когато съм в командировка? - Даже не знам...Като те няма, ставам някаква дива, лазя по стените. После падам от стената, удрям се, губя съзнание...Възможно е някой да се възползва... - Тате, думите "трудно", "сложно" и "тежко" синоними ли са? - Не, синко! Трудно е да се откажеш от предложение да пийнеш. Сложно е да прецениш оптималната си доза. А тежко е на другата сутрин... - Днес не мога да ви позная? - Какво, добре изглеждам? - Не е това. Идея си нямам кой си ти? На един мъж му се възпалили нещо топките и отишъл на лекар да го прегледат. - Я да видим, бе, младеж, свали панталоните. Дааамм. Взел лекарят едно шишенце гранофорин, боядисал на човека левия ташак целия в зелено, написал набързо нещо в картона и го пратил при хирурга. Отива човекът при него, дава му картона, хирургът поглежда и вика: - Я свали гащите, бе! Дааамммм. Взел шишенце йод и му боядисал другия ташак в червено, написал и той нещо в картона и го пратил пак при първия лекар. Човекът излиза в коридора на болницата и си вика: "Абе тия шантави доктори както ме маркираха, да не вземат да ми отрежат топките сега....Я барем да вида к’во пише в картона!" Отваря картона и в него пише: - "Христос воскресе !" - "Во истина воскресе! " Жената мие пода с парцал, а мъжът се е опънал на креслото и чете вестник. Жената му казва: - Мръдни си малко краката да измия тука. Мъжът мрънка: - Ей, нищо не можете да свършите без мен в тая къща...