Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Когато снимаме цветен портрет, показваме цвета на дрехите. Когато снимаме черно-бял портрет, показваме цвета на душата...
Бисери 2,929 прегледа
Следващ →

Още вицове

Катаджии спряли един поп с мотопед и му казали: - Дядо попе, дай да видим дали всичко ти е наред! - Добре. - казал попа. Катаджиите проверили книжката на попа, но всичко било наред. - Дядо попе, защо всичко ти е наред? - Защото Господ е с мен! - А-а-а! Значи на моторче за един се возите двама! Глоба! Трима могат да запазят тайна само ако двамата от тях са мъртви. Човек и добре да живее се жени. Я ще попадне на добър човек, я на лош презерватив ... Двама приятели завършват военно училище в Русия. Единият получава назначение на юг, а другият близо до полярния кръг. Като добри приятели те си пишат редовно: - Жега. Продадох малко оръжие. Купих си кола. - Студено е. Пия. - Продадох един влак боеприпаси, купих си къща и вила. Ще се женя. - Студено е. Пия. - Ревизия. Арестуван съм. Всичко ми конфискуваха. Жената ме напусна. - Продадох празните бутилки. Купих си кола, къща, вила и се ожених. Студено е. Пия. Един мъж започнал да се съмнява в честите посещения на жена си при гинеколога. Веднъж решил да провери и като влязъл в кабинета на доктора видял жена си и гинеколога в еротична поза. - Какво правите? - Правя вътрешен масаж на матката - отговорил доктора. - Ейй, добре, че съм вишист за да ти повярвам, ако бях среднист щях да помисля, че я чукаш!