Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един с трабанче си кара из центъра на София. Газ - първа, втора, трета и прасс - удря се в джип с две мутри в него. Човека си мисли: "Мали, тия сега ще ме пребият, поне да знам за какво ще ме бият" - взима една тръба, качва се върху джипа й бой, а мутрите залегнали на долу и си казали: "Малиии, а представяш ли си, ако го бяхме ударили ние"!
Борци 4,157 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седят си Мечо Пух и Прасчо в един горещ ден. Изведнъж мечо Пух се обръща и забива здрав цигански шамар на Прасчо. - Кво ти стана бе, Мечо!? Аз па си мислех, че сме приятели. - Е па аз отде да те знам кво си мислиш ве!? - отговорило мечето. Някакъв тип влиза в офиса на охранителна фирма, оглежда се и пита: - Я, пичове, защо всички имате лунички? Ония се оглеждат и казват: - Мамка му, Пешо пак е срал във вентилатора. Навечерието на Нова Година. Дядо Мраз стои насред къщата си и грозно псува. Снежанка прегорила манджата. Джуджетата - пияни, не щат да работят. Всеки момент трябва да се тръгва да се разнасят подаръци, а торбата стои празнa. Елените осрали целия двор, счупили оградата на обора и избягали. В целия този хаос Дядо Мраз се оправя сам-самичък, с един единствен помощник - едно малко ангелче. Ангелчето обаче цяла сутрин се мотае, а уж е излязло за малко само да донесе една елха… По едно време вратата се отваря, ангелчето влиза с елхичката на рамо и вeсело пита: - Къде да я сложа тая елха? Оттогава е традиция на върха на новогодишната елха да стои едно малко ангелче… Две блондинки разговарят и едната казва: — Муцка, да знаеш днес какво ми се случи – заседнах в асансьора и стоях там 3 часа! — А ти да знаеш на мен какво ми се случи… Ескалаторът в мола спря и стоях там цял ден!!! Мъж и жена гледат филм на ужасите. На екрана се появява ужасна жена. - Ох, майчице... Мъжа: - Позна ли я? Майка ти ли е?...