Две мутри седнали да хапнат в ресторант и си поръчали свинска глава.
Много им харесало и на излизане казали на готвача:
- Брато, утре пак ша додем и искаме пак свинска глава, ама да е от същата свиня, че много ни хареса ...
Един с трабанче си кара из центъра на София. Газ - първа, втора, трета и прасс - удря се в джип с две мутри в него. Човека си мисли:
"Мали, тия сега ще ме пребият, поне да знам за какво ще ме бият" - взима една тръба, качва се върху джипа й бой, а мутрите залегнали на долу и си казали:
"Малиии, а представяш ли си, ако го бяхме ударили ние"!