Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жената е като колата - изисква много внимание, време и пари, независимо от факта, че всяка година козметичните ремонти стават все по-скъпи...
Бисери 3,054 прегледа
Следващ →

Още вицове

Детството ти свършва, когато родителите ти вече не нагласят паричката да се пада в тебе на Бъдни вечер! Двама свещеници отишли на почивка в Хаваите. Те не искали да изпъкват сред туристите и затова се докарали в разноцветни хавайски ризи, бермуди и сандали на бос крак. Тръгнали да се разхождат в тълпата се разминават с ослепителна блондинка по бикини. Тя ги изгледала, прихнала да се смее, но казала учтиво: - Добър ден, отци! Те останали като гръмнати, после единият се върнал, настигнал блондинката и я запитал: - Извинете, госпожо, ние естествено не се срамуваме, че сме свещеници, но все пак как познахте кои сме? - Отче Инокентий, не ме ли познахте? Аз съм сестра Катерина от съседния манастир! На луната за първи път кацат Руска и Американска капсула. От руската капсула излизат двама космонавти и започват да боядисват луната червена. От американската капсула се обаждат в NASA и питат: - Руснаците боядисват луната червена. Какво да правим? - Не се притеснявайте - се чува отговор по радиото. След осем часа: - Руснаците боядисаха половината луна червена. Какво да правим? - Стоите си в капсулата - отговарят от Земята. След още пет часа: - Руснаците боядисаха 90% от луната червена. Кажете най - накрая какво да правим? - Не се притеснявайте, а останате в капсулата. След още два часа: - Руснаците боядисаха 99% от луната в червено. Не можем да стоим така и да не направим нищо. От Земята се чува: - Отидете в трюма. Там има десет бидона бяла боя. Напишете върху червеното Coca-Cola. Прасчо влиза в един магазин. - Тази възглавница с какво е пълна? - пита Прасчо. - С пух. - отговаря продавачката. - Ех, Мечо, Мечо... - въздиша тежко Прасчо. Двама комшии: -Здрасти, Пешо! Искаш ли да участваш в тройка секс? -Да, кои ще сме? -Аз, ти и жена ти. -А, не, неискам! -О.К. тогава без тебе!