Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
От края на света започвам нов живот.
Бисери 3,078 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една жена се оплаква на лекаря си, че мъжът и вече е съвсем безучастен в леглото. Лекарят и дал шишенце хапчета и казал да слага по едно в питието му преди лягане и всичко ще се оправи. Вечерта жената сложила едно хапче в питието на съпруга си, въпреки че не и се вярвало много, че ще има ефект. Но за първи път от много години тази нощ се любили. На сутринта жената сложила две хапчета в кафето на мъжа си и вечерта била наистина прекрасна. На другия ден тя си казала: "Какво пък толкова да му мисля?!" И изсипала цялото шишенце. След няколко дни лекарят се обадил да провери какво е положението. Синът вдигнал телефона. Лекарят попитал как са, а момчето отговорило: - Мама е мъртва. Сестра ми е бременна. Мен ме боли задникът, а татко е навън в градината и гони кучето... Чък Норис е единственият човек броил два пъти до безкрайност. Вторият път бил отзад - напред! Мъж пита приятел: - Кажи как да се отървем от мойта? - Много лесно, оправяй я непрекъснато и за десет дена че пукне... След една седмица нашия човек лежи омаломощен, а жената простира и си пее... - Пей, пей, че още три дена ти остават... Гущерите всъщност са крокодили бонзай. Две мутри беседват на тема: какво е това кеф? - Кеф - това е, когато си седиш на брега на собственият басейн, в ръката ти има чаша "Мартини", в другата мобифон, зад гърба ти триетажна вила, а в гаража няколко мерцедеса... - Неее, това естествено е хубаво, но не е кеф. Кеф е когато седиш в двустайно апартаментче, пиеш водка, разреждаш с вода от чешмата и изведнъж входната врата пада с трясък, нахълтват пет маскирани от НСБОП с автомати и питат: "Това ли е Солунска 24". А ти отговаряш:"...!!!...НЕ!"