Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Родителите ми се смееха, когато им казвах, че под леглото ми живее чудовище. В резултат на това просякът Харалампи нощуваше там седем години.
Бисери 3,396 прегледа
Следващ →

Още вицове

Нашенец отива на гости на добър приятел в Белград . Оня доста се бил замогнал покрай ембаргото и живеел в палат, с басейни, прислужнички. Яли, пили, разказвали си как са прекарвали незаконно гориво през границата и т.н. Станало време за лягане. Сърбина попитал нашия: - Ова е твоя соба, сакаш ли да спиш с бебо? - Не, не , изморен съм, пък и ако се разплаче бебето през ноща ... не, по-добре да съм сам. На сутринта го събудило дърпането на пердетата, опулил се нашият и видял една пищна мадама с оскъдно бельо, с дълги крака, добре оформен бюст, дълги черни коси ... нашият овесил език като разгонен пес. Тя го погледнала със страстните си очи, усмихнала се и прошепнала хващайки го за ръката: - Добро утро, я съм Бебо. - А, я съм Путьо - отвърнал нашият. Съдия към мъжа: - Значи всяка вечер, връщайки се у дома, вие намирахте в шкафа друг мъж? - Да! - И това стана причина да се скарате с жена си? - Да! Нямаше къде да си закача сакото. - Жена ми ме напусна! - Защо? - Защото много пуша. - Ще взема и аз да пропуша... Срещат се двама. Единия казва: - Да знаеш, откъде може да се купи шапка-невидимка? - Защо ти е? - Да подаря на тъщата! - Мамо, мамо, аз осиновен ли съм? — Да бе, точно па теб ще вземем!