Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Питат радио "Ереван": Какво правят мъжете след секс? Радиото отговаря: 1% пуши след секса, 1% заспива веднага, а другите са на път за вкъщи. Аз от кои съм? - пита любопитния по мобилния. Ти си от тия, дето са на път за вкъщи!!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Родителите ми се смееха, когато им казвах, че под леглото ми живее чудовище. В резултат на това просякът Харалампи нощуваше там седем години.
Бисери
03.10.2017
3,396 прегледа
Следващ →
Още вицове
Нашенец отива на гости на добър приятел в Белград . Оня доста се бил замогнал покрай ембаргото и живеел в палат, с басейни, прислужнички. Яли, пили, разказвали си как са прекарвали незаконно гориво през границата и т.н. Станало време за лягане. Сърбина попитал нашия: - Ова е твоя соба, сакаш ли да спиш с бебо? - Не, не , изморен съм, пък и ако се разплаче бебето през ноща ... не, по-добре да съм сам. На сутринта го събудило дърпането на пердетата, опулил се нашият и видял една пищна мадама с оскъдно бельо, с дълги крака, добре оформен бюст, дълги черни коси ... нашият овесил език като разгонен пес. Тя го погледнала със страстните си очи, усмихнала се и прошепнала хващайки го за ръката: - Добро утро, я съм Бебо. - А, я съм Путьо - отвърнал нашият.
Съдия към мъжа: - Значи всяка вечер, връщайки се у дома, вие намирахте в шкафа друг мъж? - Да! - И това стана причина да се скарате с жена си? - Да! Нямаше къде да си закача сакото.
- Жена ми ме напусна! - Защо? - Защото много пуша. - Ще взема и аз да пропуша...
Срещат се двама. Единия казва: - Да знаеш, откъде може да се купи шапка-невидимка? - Защо ти е? - Да подаря на тъщата!
- Мамо, мамо, аз осиновен ли съм? — Да бе, точно па теб ще вземем!