Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
а няколко студента много им се приискало момиче. Вървели си те по улицата и видели срещу тях да върви страхотна мадама. Когато се срещнали, я попитали: - Искаш ли да играем на гатанки? Ако не отговориш, ще ти се изредим всички! А ако познаеш, решаваш ти какво да правим. - Добре. Става! Тръгнали те към общежитието, и влезли в стаята на единия от младежите. - Какво е това: мъничко червеничко, с черни точки? - Слон! - Не позна! - и й се изредили всички. - Какво е това: мъничко червеничко, с черни точки? - Слон! - Пак не позна! - и пак минали всички. Минал ден, минал втори, от стаята никой не излизал. Съседите се усъмнили, залепили ухо на вратата и чули: - Моля те, кажи калинка! - Слооооон!
Студентски 3,594 прегледа
Следващ →

Още вицове

В един много студен ден. Навън вали проливен дъжд. Един рибар става рано сутринта и тръгва за риба. След като излязал навън и видял времето си казал: - Абе къде съм тръгнал в това време, я да се върна и да си полегна. Легнал при жена си и казал: - Ааууу навън е страшен студ и дъжд. Жена му сънена и без да го погледне казала: - А моя балък отиде за риба. Между колеги: - Мисля, че ще ме съкращават. - Защо така мислиш? - Преди нямах достъп до jobs.bg, а сега имам.. Вървяла си една змия през гората: - Тра-ла-ла, тра-ла-ла, тра-ла-ла...абе какво ми става, нещо съм се бъгнала, с-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с Отишъл един фермер при сексолог, седнал и държи една диня в скута си и: - Вече няколко години правя секс, а не мога да намеря клитора! - Но... тя динята няма... - Ама докторе... Какво си помислихте, че съм някакъв извратеняк ли?! Динята за вас съм я донесъл... аз за козичката говоря... Жена отива на лекар: - Докторе, много съм нервна. Всичко ме дразни. Отидох на море - горещо ми е. Отидох на планина-студено ми е. Абе, всичко ме изнервя. - Ей,сега ще оправим работата. Съблечи си дрехите! Почнал докторът да я чука. Не издъжала много жената и казала: - Е, докторе какво е това вътре-вънка. Или вътре или вънка, много се нервя така.