Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един човек отишъл да се беси на едно дърво, което висяло над реката. Вързал примката на един клон, сложил я около врата си и започнал да се беси. Но клонът се счупил, човекът паднал във водата и започнал да се дави. Когато едвам успял да изплува на брега си казал: - Еее, да му се не види! За едното бесене щях да се удавя!
Черен хумор 1,510 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ще гласуваш ли? - Не, за какво да ходя, графа "Против всички" няма, за кой да гласувам?! Собственик на дог се оплаква на ветеринарния лекар: - Кучето ми постоянно гони автомобилите. - Всяко куче прави това. - Да, но моето ги хваща и после си ги заравя в градината... Дядо Коледа си взема час при психиатъра и угрижен се оплаква: - Помогнете, докторе! Губя вяра в себе си... Две приятелки си говорят: - Твоя пуши ли? - Като комин е. - А моя понякога запалва след хубав обяд. - Няма да му навредят две - три цигари годишно. Стои си заека с едно пакетче семки до едно дърво и си чака...Минава вълка по едно време и го пита: -А бе,Зайо кво правиш тука бре? А Зайо: -Бе ям семки и чакам лъвицата. Вълкът го погледнал и матиран си продължил.Минава мечока: -А бе Зайо как е,кво правиш?! Зайо пак супер непокист: -Ям семки и чакам лъвицата... Мечока направо не повярвал на ушите си и си продължил. Минава лъвът гледа заека и му вика: -Как е бе келеш как си шо си кво правиш?!! А заека замръзнал за момент и после пак отговаря като непукист; -А,чоплим семки и говорим глупости!!!