Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Отива Иванчо в аптеката и пита: - Имате ли нещо срещу болка? - Какво те боли, момченце? - Още нищо, но точно сега баща ми гледа бележника ми за срока.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
"Казах на момчетата да играят бавно, но бързо. Тоест да си подават с къси пасове в центъра, но ако наш нападател се откъсне напред да го търсят с дълъг пас". (обяснения след мач)
Професионални
03.10.2017
2,909 прегледа
Следващ →
Още вицове
На плажа един оправя една. Мадамата безучастно си чопли семки и плюе ту в едната, ту в другата посока. - Айде, размърдай се малко! - казва недоволен мъжа. - Що, да не ти преча!?
Заек влиза в сладкарница: — Имате ли торта с моркови? — Не господине. На другия ден идва отново заека: — Имате ли торта с моркови. — Не господине. Дошъл заека отново: — Имате ли торта с моркови? На края продавачката се вбесила: — Не господине, но ако още веднъш ме попиташ ще те закова на стената с пирони! На другия ден идва заека и пита нежно: — Имате ли пирони? — Не господине. — А торта с моркови?
Отива заекът в сладкарницата, поръчва си кафе и кифла и отива до тоалетната, да си измие ръцете. Когато се връща гледа кафето му изпито. - Кой ми изпи кафето? - попитал заекът. Никакъв отговор. - Пак питам, кой ми изпи кафето? Никакъв отговор. - Кой ми изпи кафето бе?! - изкрещял ядосано заекът. - Аз - изправила се мечката. - А кифлата защо не изяде?
Баба се хвали на внучката си: - Снощи пак цяла нощ сънувах, че летя. - Ама бабо, колко пъти да ти казвам, че твоите хапчета са в другото чекмедже!
Циганин при джипито: - Абе дофтуре, кажи ко да прая, чи жината сей бремина ва? - Ползвай презерватив при всеки полов акт и няма да имаш проблеми, един лев струва! - Кой туй ва? - Някои му викат качулка, други - шушляк. - Аз нямам пари за потник за мене, ти ма караш шушляк да му купувам...