Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Много ми се иска да ставам в 6 сутринта, да излизам за крос и да се храня правилно. НО АЗ СЪМ ПО-СИЛЕН ОТ ЖЕЛАНИЯТА СИ!
Бисери 3,370 прегледа
Следващ →

Още вицове

Уважение е, когато говорейки с някого си извадите слушалката от едното ухо. Ако спрете изцяло музиката - това е любов Студент пише на богатия си баща: "Татко, тук аз съм единствения, който ходи с кола на училище, всички останали ходят с автобус, гледат ме особено и на мен ми става неудобно. След кратко време студентът получава писмо от баща си: "Синко, в плика има пари-купи си и ти един автобус и ходи като другите с него на лекции." Вървя си по улицата и гледам на една ограда написано "Х@Й". Ама точно така, с "@" го написали. Аман от модератори!... Две мутри си помпат гумите на мерцедеса, единият казал: - Брато, моята е спукана не се помпа! Другият му отвърнал: - Ми затвори прозореца да не издиша! Карам си колата и усещам, че ме снима видеокамера. Сетих се, че сигурно ме снима за превишена скорост, въпреки че не бях превишил скоростта. Просто за да се убедя в своето предположение завъртях из квартала и пак преминах през същото място, с още по-ниска скорост. Но камерата отново ме щракна. Това ми се стори забавно и минах пред камерата още три пъти със скоростта на костенурка, усмихвайки се в камерата, която ме щракаше всеки път като преминавам. След две седмици получих по пощата пет квитанции за това, че карам без колан...