Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Губиш нещто ценно, едва когато повярваш, че наистина е твое. Остават ти само спомените - те поддъжйат болката вечно..
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Комунистически
Двама тайни сътрудници на политическата милиция пътуват заедно във влака и си разказват политически вицове. По някое време единият вика: - Чакай малко, да обърна касетата! - Не се притеснявай, ще ти дам после да запишеш от моята.
Комунистически
03.10.2017
6,144 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Няма нищо по-лошо от сбъднатата мечта. - Защо? - На младини жена ми мечтаеше за визоново палто. - Е и? - Сега го има, но не може да го закопчае.
Седят си три мишока в бара и се препират кой е по-яко копеле Първият разправя: — Аз тва капаните изобщо не ги ебавам, влизам в тях за кеф, като щракнат правя вътре няколко упражнения за мускули на пружините и излизам. Вторият вика: — Това е нищо. Аз като свърша дрогата минавам на отрова за мишки… eй така за кеф. В това време третия мишок става и се отдалечава. Другите два мишока се споглеждат и го питат: — Къде по дяволите тръгна? Третия мишок се спира и отвръща: — Отивам си в къщи да оправя котарака…
Двама борци ударили някъде БМВ-то и понеже не могли да продължат пътя с него решили да си намерят друга кола. Първата кола, която видели била "запорожец". Hабили собственика и му взели колата. Качили се, но не могли да го запалят. Понеже собственика бил пребит и не могли да го попитат какъв е чалъмът, трябвало сами да се оправят. Единият вдигнал предния капак и извикал: - Ами, как ще тръгне, като няма двигател?! Hо другият го успокоил: - Обаче пък отзад има резервен!
- Моето куче ми спаси живота. - Как? - Бях болен и то не допусна лекаря да дойде при мен.
Старшина към войник: - Редник Иванов, докладваха ми, че снощи сте се върнали съвсем пиян и сте бутали открадната количка от строеж. - Тъй вярно! - Марш в ареста! - Тъй вярно! Но, дали ще си спомните, че в количката бяхте Вие?