Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама тайни сътрудници на политическата милиция пътуват заедно във влака и си разказват политически вицове. По някое време единият вика: - Чакай малко, да обърна касетата! - Не се притеснявай, ще ти дам после да запишеш от моята.
Комунистически 6,144 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Няма нищо по-лошо от сбъднатата мечта. - Защо? - На младини жена ми мечтаеше за визоново палто. - Е и? - Сега го има, но не може да го закопчае. Седят си три мишока в бара и се препират кой е по-яко копеле Първият разправя: — Аз тва капаните изобщо не ги ебавам, влизам в тях за кеф, като щракнат правя вътре няколко упражнения за мускули на пружините и излизам. Вторият вика: — Това е нищо. Аз като свърша дрогата минавам на отрова за мишки… eй така за кеф. В това време третия мишок става и се отдалечава. Другите два мишока се споглеждат и го питат: — Къде по дяволите тръгна? Третия мишок се спира и отвръща: — Отивам си в къщи да оправя котарака… Двама борци ударили някъде БМВ-то и понеже не могли да продължат пътя с него решили да си намерят друга кола. Първата кола, която видели била "запорожец". Hабили собственика и му взели колата. Качили се, но не могли да го запалят. Понеже собственика бил пребит и не могли да го попитат какъв е чалъмът, трябвало сами да се оправят. Единият вдигнал предния капак и извикал: - Ами, как ще тръгне, като няма двигател?! Hо другият го успокоил: - Обаче пък отзад има резервен! - Моето куче ми спаси живота. - Как? - Бях болен и то не допусна лекаря да дойде при мен. Старшина към войник: - Редник Иванов, докладваха ми, че снощи сте се върнали съвсем пиян и сте бутали открадната количка от строеж. - Тъй вярно! - Марш в ареста! - Тъй вярно! Но, дали ще си спомните, че в количката бяхте Вие?