Един ловец се оплаква на друг:
- Като изляза на лов и стрелям по нещо, и не улуча, кучето ми направо почва да се търкаля по земята и да рита с крака във въздуха от смях...
- А ако улучиш какво прави?
- Не знам, имам го само от три години.
Омръзнало ти е да пътуваш в препълнени автобуси?
Искаш Х6 и 8-стайна къща?
Мечтаеш да почиваш в Тайланд?
Искаш?!!
Тогава бързо натисни "Изход" и работи, бе! Работи здраво!!!