Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Аз съм жена, а не миялна машина. - Аз съм мъж, а не банкомат!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Известен със своята разсеяност професор отива на бръснар и сяда на стола: - Искам да ме подстрижете. - Добре, професоре, но първо ще ви помоля да си свалите шапката. - О, извинете! Не забелязах, че тук има дами!
Любими Герои
03.10.2017
3,231 прегледа
Следващ →
Още вицове
Срещат се две блондинки. Едната оглежда изпитателно другата и учудено възкликва: - Ама, муцка, много щастлива изглеждаш!! Какво се е случило? - Как да ти кажа, муцка…. Миналия понеделник някой звънна на вратата. Отварям аз, а там стои един готин пич и ме пита "Мъжът ти вкъщи ли е?" Отговарям му аз, че го няма, а той ме взема на ръце, занася ме на спалнята и два часа прави секс с мене. …. Във вторник, пак звъни някой, отварям - същият пич. Пак ме пита "Мъжът ти вкъщи ли е?" и когато му казвам, че го няма, пак ме взима на ръце, носи ме в спалнята и три часа прави секс с мене. Вчера, пак същото…Звъни се, отварям - пак същият пич. "Мъжът ти вкъщи ли е?" "Няма го!". Пак ме взима на ръце, пак ме носи в спалнята и прави четири часа секс с мене….. - Муцка, ама това е върха…. - Абе, върха е, обаче оттогава ме мъчи един въпрос.. - Какъв, бе? - К’во толкова иска тоя от мъжа ми…
- Мили, зашо като се целуваме искаш да те държа за ушите? - Защото веднъж в такава ситуация ми изчезна портфейла!!!
Една жена родила дефектно бебе. Без тяло, без ръце и крака, само една глава. Изминало известно време, детето пораснало. Майката го слагала на прозореца да гледа навън. Един ден то видяло навън децата как играят футбол и волейбол и си мечтаело и то да може. Детето се помолило на Господ и изведнъж чудото се случило... пораснали му ръце и крака. Майка му много се зарадвала и с нетърпение очаквала баща му да се прибере за да му каже. - Скъпи, скъпи трябва да ти кажа нещо много важно... - Неее, скъпа, аз трябва да ти кажа нещо много важно, ако знаеш е ся на стълбите къв изродски паяк премазаааааах!!!
Навремето мислех, че ако има единица за наглост, то тя трябва да се казва Мангал, но сега съм на мнение, че трябва да се казва Бойко...
Станишев привиква Петканов и Петков: - Ако заради вас ни натресат предпазна клауза,ще ви сменя буквата Е във фамилиите с У !