Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Полицай спира автомобил с бургаска регистрация в София. -Добър ден, капитан Иванов, 20 лева глоба? -Ама как 20 лева, какво съм направи? - попитал учудено водачът. -Абе, от Бургас до София няма как да не си направил нарушение!!
Професионални 3,051 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Господин началник, моля да ме освободите от работа след обяд! - Защо? - Баба е много тежко болна. - Баба ти, май се разболява на всеки футболен мач? - Може би имате право. И аз започнах да я подозирам. Надписи в автобусите: Русия: „Не пийте с шофьора по време на движение“. Колумбия: „Не застрелвайте шофьора по време на движение“. Турция: „Не изнасилвайте шофьора по време на движение“. Италия: „Не говорете със шофьора – ръцете му трябват, за да кара“. Пациент при доктора: - Докторе,треперят ми ръцете. - Пиете ли? - Малко. Повечето го разливам. На бай Славчо жена му го праща до кварталната бакалия /в квартал Младост е бакалията/, да купи бира, ракия, водка, коняк, мастика, мента, бърбън...и КИСЕЛО МЛЯКО. В момента на плащането се сеща за млякото и пита магазинерката: - Имате ли кисело мляко "ДАНОН"? Магазинерката отговаря: - Фамилия? - Колев!!! Бележка на вратата на магазина: "Отивам на обяд. Ще се върна като се наям!"