Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Малко момиченце: - Мамо, може ли да изведа кучето на разходка? Майката: - Не, скъпа. Кучката е разгонена! Детето: - А какво означава разгонена? Майката: - Иди в гаража, намери баща ти и го питай него. Отива в хлапето в гаража и пита бащата: - Татко, искам да изведа кучката на разходка, а мама не ми разрешава. Казва, че се била разгонила... Бащата мълчаливо взима тубата с бензин, топва в нея един парцал, а след това маже кучката между краката... - Готово! Сега можеш да я изведеш. Никой няма да я подуши... Момиченцето тръгва на разходка и след 10 минути се връща без кучето: - Тате, на кучката през две преки и свърши бензина. Сега едно друго куче я дърпа на буксир към къщи...
Семейни 3,265 прегледа
Следващ →

Още вицове

Червената шапчица, Джек Лондон Ала тя беше достойна дъщеря на своята раса, в жилите й течеше силната кръв на белите покорители на света. Затова, без да й мигне окото, тя се нахвърли върху вълка, нанесе му един съкрушителен удар и го подкрепи с класически ъперкът. Вълкът страхливо побягна. Тя идеше след него със своята очарователна женска усмивка. Англичанина, французина и българина се пробвали да станат агенти на ЦРУ. Минали всички тестове, но останал най-трудния. Дали един пистолет на англичанина и му казали: - Зад тази врата до теб се намира съпругата ти. Ако наистина искаш да станеш агент на ЦРУ трябва да я застреляш! Влязъл англичанина и след 15 мин излязъл облян в сълзи и им казал: - Не мога да я убия тя е всичко за мен. После влязъл и французина но след 15 мин. и той излязъл облян в сълзи. - И аз не мога да убия моята жена... няма да си го простя никога ако я убия. Влязъл Българина... минали се 15-те минути. Вратата се отворила и българина излиза бесен размахвайки пистолета в ръка: - Ехх мамичката ви мръсна, защо сте ми дали пистолет с халостни патрони? Трябваше да я убия с табуретката! Славчо лежи на плажа с девойка. - Скъпа, знаеш ли кое е това същество, което има 32 крака, главата му е зелена, а тялото червено? - Славчо, знаеш, че не обичам загадките. Но все пак кажи кое е това същество. - Там е работата, че и аз не знам, но възнамерявам да го махна от гърба ти. - Невероятно много разбирам от автомобили - хвали се Хари. - Как не! - казва съседът му. - Нали виждам как през вечер жена ти те праща да спиш в гаража! Манго енд Айше уонтед ту хеф сом kеш. Манго видял шахта. Манго Logging то шахта… Logging… Logging… Wrong Username. -Айше ела тука - сейд Манго. -Йес Манго. -Го ту лог ин дъ шахта. Айше Logging to шахта. Logging… Logging…Password and Username аccepted. You are now recognized. Айше searching Жица. Searching… Searching… No results found! -Манго, folder is empty! - сейд Айше. -ОК, Айше. Next шахта. Logging… Logging… Username and password accepted. You аre now recognized! Serching Жица. Searching… Searching… 2 results found! Please Choose: Choice 1 - Медна жица Choice 2 - Телефонен кабел -Айше…На’тсни ед’ницата ма! - сейд Манго. -OK. Transfer started. 3%….24%….55%….80%….99%…100%. Download finished! -Манго, с колко дърпаш жицата, бе? - сейд Айше. -С ромска стъпка в 2 секунди. Айше logging out… Logiing оut… ERROR. You are detected by NSBOP!