Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Във хотел са настанени, двама психично болни, които са под наблудение, за да остановят лекарите, дали те вече са добре. Казват им, ако някои от тях има някаъв признак на лудост, да се обадят веднага. Още на същата вечер, звъни единия: - Тоя тука твърди, че е лампа! - Добре след малко идваме да го приберем, ти заспиваи. - Ама аз не мога да спя на светло!!!
Разни 1,962 прегледа
Следващ →

Още вицове

Уважаеми отдел "Обслужване на клиенти" на А1, Първо бих искал да ви уведомя, че пиша със средния пръст... Мъж закъснява за работа и гони автобуса и вижда как всеки момент могат вратите да се затворят и автобуса е много пълен и затова казва от далече ядосан: - Направете място, иначе ще ви тъпча по главите! И един плешив мьж се провиква: - Дано се подхлъзнеш! Ето, че е 21.12.2012 и няма нито падащ астероид, нито наводнение. Няма за какво да се притес Отишъл турист в Тбилиси. Качва се на такси и шофьора подкарва с бясна скорост. Наближават кръстовището и свети червено. Шофьорът дава газ и минава. На следващото кръстовище пак. - Абе човек, недей така, ще стане някоя беля! - Аз съм джигит! - отговорил смело грузинеца. На следващото кръстовище е зелено и той бие спирачки, едвам успява да спре. - Сега пък защо спря? В това време профучава кола по другата улица, а шофьорът се обажда: - И той е джигит! Самолета излита. Пилота приветства пътниците по радиото: -Добре дошли на борда, аз съм вашият капитан, приятно пътуване... След това, обаче забравя да изключи уредбата и започва разговор между него и помощника: -Е, е две седмици на твърда земя, така съм загорял, сега като си пийна кафето ще повикам някоя стюардеса да ни врътне по една свирка. Естествено това се чува в салона и всички са шокирани, особено стюардесите. Една се затичва по алеята към кабината, за да предупреди, че уредбата е все още включена. Препъва се, изправя се запъхтяна и една баба от съседната седалка я хваща за ръката и я успокоява: -Не бързай чедо, сигурно още не са си изпили кафето пилотите!