Пияница влиза в една кръчма, сяда на бара и поръчва:
- Едно за теб, едно за мен r по едно за всички останали!
Бармана изпълнил поръчката, но когато човекът трябвало да плати казал: - Ами брато нямам пукната стотинка! - и бармана го строшил от бой. Оа другия ден пияницата пак влезнал в кръчмата:
- Едно за теб, едно за мен и по едно за всички останали!
- А пари имаш ли ?
- Имам! - отговорил пияницата
Когато трябвало да плати отново казал на бамана че нямя нито стотинка и бармана го пребил още по жестоко. На третия ден пияницата пак влиза, сяда на бара и поръчва:
- Едно за мен и по едно за всички останали!
- А за мене? - пита бармана.
- За тебе няма щото като пийнеш и много се заяждаш!!
В един зоомагазин влиза мъж и иска да купи говорещ папагал на жена си за подарък:
-Какво ще ми предложите?-пита той.
-Имаме три папагала,които са говорещи.Единият струва 100долара,друтият 250,а ей онзи там -1000долара.
-Какво може да прави този от 100 долара?
-Ами той казва пет-шест думички.
-А този от 250?
-Той пък казва пет-шест изречения.
-А този от 1000 долара,трябва да знае и чужди езици!
-Не господине той нищо не казва,по цял ден мълчи.
-1000 долара и нищо не казва ,а?
-Нищо не казва,ама другите два му викат "шефе"