Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На вълка му се родило синче. Той стои и му се радва. - Спи мойто момче! Спи малкия ми. А на кого си взел очичките? На мама. А на кого си взел зъбките? На татко. А на кого си взел ушичките? Вълчето извикало: Ну заяц, ну погоди!!!
Животни 3,223 прегледа
Следващ →

Още вицове