Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Колко вкусна салата, скъпа! Сама ли я купи?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
В ресторанта жена възмутено хока съпруга си: -Видях те, как докато се връщаше от тоалетната опипа всички сервитьорки по задниците! Мъжът снизходително: -Ех и ти, скъпа. Просто си избърсвах ръцете.
Семейни
03.10.2017
3,058 прегледа
Следващ →
Още вицове
Съдия към подсъдимия: - Потвърждавате ли, че на този ден, връщайки се у дома, сте намерили жена си с любовник в леглото? - Да, точно така беше. - Тогава, вие сте взели пистолета си и сте застреляли съпругата си, така ли? - Да, точно така беше. - Защо убихте жената, а не любовника й? - Защото реших, че е по-добре един път да застрелям жена си, отколкото всеки ден да гърмя любовниците й...
Възпитанието е по-важно от произхода. Японска пословица
Човешкият живот е едно изречение пълно с правописни грешки!
Мутра отива на среща с директор на предприятие. Влиза при секретарката и пита, дали директорът е там. - Ами Господин Директорът в момента не е тук. Ако искате оставете си телефона и ще ви звънна, когато се върне. - Ти да не си луда, ма! Хиляда марки съм дал за телефончето, а ти искаш да ти го оставим...
2 часа през нощта, бар, всичко е затворено. От дупката се показва немската мишка, оглежда се - няма котка, тичка към бара, налива си бира, изпива я на екс и с всичка сила тича обратно към дупката. След минута се показва френската мишка, оглежда се - няма котка, тича към бара, налива си вино, изпива го и бяга към дупката. Мексиканската мишка - показва се, няма котка, бар, текила, дупка. Показва се руската мишка - няма котка, тича към бара, налива си 100 грама, изпива, оглежда се, няма котка, налива си втора, пие - няма котка, трета - няма котка, четвърта, пета... след петата сяда, оглежда се - все още няма котка, започва да разгрява мускулите и злобничко така си мърмори: "Ми ше го чекаме, деба маа му..."