Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една блондинка катастрофира с колата. Полицаите идват на местопроизшествието. Питат блондинката какво е станало. — Ми, какво да кажа! Карам си аз по пътя и една елхичка ме следва. Аз надясно – тя надясно. Аз наляво и тя наляво. И по едно време, забих се право в едно дърво! Това е! Полицаите оглеждат. Единият записва нещо, а другия оглежда колата. По едно време вторият изкрещява: — Каква ти елхичка, бре! Това ти е ароматизатора на колата!
Блондинки 3,055 прегледа
Следващ →

Още вицове

Баща - корсиканец инструктира сина си за първата брачна нощ: - Първо я вземи на ръце, защото Корсика - това е СИЛА. После я хвърли в леглото, защото Корсика - това е ГОРДОСТ. После се съблечи пред нея, защото Корсика - това е КРАСОТА. На друия ден синът докладва: - Всичко направих едно по едно, точно как ме посъветва. - И после? - После си ударих една на ръка, защото Корсика - това е НЕЗАВИСИМОСТ! - Поручик Ржевски, в младостта си имахте ли хоби? - Да, даже две - ловът и жените. - И какво ловувахте? - Жени! Старшината пита пред строя: — Кой може да поправи радиостанцията на бронетранспортьора? Очилат младеж се обажда: — Г-н Старшина, станцията на радиолампи ли е или на транзистори? Старшината: — За особено глупавите повтарям: на бронетранспортьора! Двама пияници си говорят: - Кире знаеш ли, че Пешо е умрял от пиене? - А-а-а, не е само от пиене! И мезе е ял. - Абе, може... ама да знаеш, че е оставил цялото си наследство на дом "Майка и дете". - Е-й-й-й, той благороден излезе! Добър човек! И какво е оставил? - 5 деца! Жена влиза в бар: - 2 големи уйскита! - казала тя сопната. - Ама ще успеете ли да ги изпиете, все пак големи, че и 2? - попитал бармана - Абе поскойно бе, аз съм от Добрич! Изпила ги тя и казала: - Още 2 големи... - Ама сигурна ли сте, няма ли да ви дойдат много? - отново попитал барманът. - Абе спокойно бе, аз съм от Добрич! - отвърнала самодоволно жената. Обърнала и тях и казала: - Я сега дай 2 големи шопски салати! - Ще можете ли да ги изядете? Наистина са големи... - казал барманът. - Абе спокойно бее! Аз съм от Добрич! - казала пак жената. След, като ги изяла отсякла: - Сега искам 2-ма мъже! - Сигурна ли сте? 2-ма няма ли да са ви множко, ще издържите ли?! - попитал с недоумение барманът. - Абе спокойно бееее, аз съм от Добрич! - отвърнала отново жената. След 2-3 часа жената едвам се довлякла обратно на бара, ходейки разкрачена и едвам гледайки, погледнала бармана и попитала със сетни сили: - Абе, защо не каза, че и мъжете са от Добрич бе?!