Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Попитали радио Ереван, къде и как ходят до тоалетната по голяма нужда Ескимосите при минусовите температури? - Ходят с чукче и трионче. Триона за да го отрежат, а чукчета да го начукат навътре за следващия път.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Телбод - пиърсинг за бедни.
Бисери
03.10.2017
3,132 прегледа
Следващ →
Още вицове
В един офис назначили една служителка с необичайно голям бюст. И както се очаквало - жените започнали да я одумват със завист, а мъжете я зяпали по цял ден. Въобще се развалила работата в офиса. Шефът като видял как вървят нещата я извикал при себе си: - Много ми е неприятно, но ще трябва да се разделим с Вас? - Но защо? Не си ли върша добре работата? - Не е в това проблема. Работата си я вършите.. заради гърдите Ви, не виждате ли, че все във вас гледат? - Заради това ли? - Да. Тогава тя бръкнала под дрехата си и извадила подплънки за бюст и ги хвърлила в кошчето и: - А сега? - Да..хм...ами..работете. След като излезнала от стаята, шефът се позамислил малко и си извадил ченето от устата и го хвърлил в същото кошче с думите: - Хайде, сега ги цункай както искаше!
Най-сладко е да клатиш дъщерята на шефа. Насладата е двойна. Хем нея, хем него.
- Подпишете ми заявлението за отпуска. - А ако затрябвате в работата? - Тогава ми пратете смс на този номер, и задължително ще го прочета, като се върна.
Две блондинки се прибират от пазар. Едната пита другата: - Муцка, ти с какво ще си ходиш? С тролей или пеша? - Ми не знам, което дойде първо.
Прави каквото искаш, пък да става каквото ще!