Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Преди бях много дебела, и това ми носеше много страдания, че се реших на сериозна операция. Сега съм много...дебел!
Черен хумор 1,330 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две жени си честитят Баба Марта - Честита Баба Марта. Вичко най хубаво ...... - ЧБМ. - Ти на кого ша викаш чиба мъ. Дъщеричката: - А пък леля Валя ще си има бебе! Мама: - Да. Дъщеричката: - А къде е то сега? Мама: - Ами... В коремчето й. Следва дълга пауза. След известно време разговорът продължава: - Мамо, нали ми каза, че ако смучеш мръсни пръсти, то в коремчето ти ще се завъдят глисти! А какво трябва да смучеш, за да си завъдиш бебенце?! Таткото спира колата, пуска волана и започва бясно да се кикоти. Говорят си две приятелки: - Моя е още в кръчмата. - Да взима пример от моя - отдавна го донесаха вкъщи. БНТ 23/11/2007 около 17 ч. Стефан Цанев е на гости на Васа Ганчева. Зрител се обажда: - Ало,аз ли съм на телефона? - Да,вие сте! Ако на изборите има бюлетина с надпис "Против всички" или "Да пукнете копелета гадни!", то за нея ще гласуват около 99 процента от населението.