Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Съдия разглежда дело за развод.Той пита жената: - Защо искате развод? - Защото мъжът ми ме нарича котенце - отговаря жената. - А какво лошо има в това? - пита съдята. - Нищо, но той ме хвърли от третия етаж за да види дали ще си падна на краката - отговаря жената.
Адвокати 5,118 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отива при един учител по латински един старец и моли да му се дават уроци. Учителят пита: - Но вие сте над 80 години, защо ви е да го учите? - Ами ако попадна в рая, на портите ме срещне Свети Павел, а ще трябва да говоря с него на латински. - Може пък да попаднете пък в ада. - А немски отдавна съм научил. След погребението на тъщата: - Добре де, как умря? - Ами поряза се докато белеше картофи и аз я гръмнах - да не се мъчи... Най-обидното на този свят е това, че глупаците винаги са напълно уверени в себе си, а умните хора винаги се съмняват. От новините: - И сега единствената добра новина - нашето предаване е към края си. Влиза млад господин в аптеката и без да се съобразява с наредилите се на опашка хора минава наи отпред и изнервен казва на висок глас на аптекарката: - Госпожо, дайте ми книгата за оплаквания! Смутена аптекарката пита: - Но моля ви господине, аптеката ми е досега винаги се е ползвала с добро име а вие ми искате кногата за оплакване. Кажете моля ви от какво не сте доволни? Младия господин още по изнервено отвръща: -Как от какво бе госпожо? От един месец си купувам презервативи от вашата аптека и никак не сам доволен от качеството им! Или са спукани, или се късат! В това време от края на опашката се чува глас на господин на преклонна възраст: - Пиши момче, пишии! Не само се късат ами и се огъват!