Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бай Ганьо, американеца и французина отишли до една пещера. Американеца влезнал вътре и чул: Слез по-надоло да те изям! Уплашил се и избягал. Същото се случило и с французина. Когато слезал Бай Ганьо и той чул същото.Слизал и се качвал така три пъти. Най -накрая видял едно джудже, което имало супол на носа и казвало "Слез по надоло да те изям"!
Бай Ганьо 9,096 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говори Иванчо с баща си пред училище: - Сине, ти в онази стая ли училиш? - Да. - Преди 20 години, аз също учих там. - Сега вече знам, какво имаше в предвид директорът, когато каза, че такъв идиот като мен не е виждал от 15 години. Баща води дъщеря си на лекар! И след обстоен преглед лекарят пита бащата: - Аааа, дъщеря ви полово активна ли е? Бащата: - А, да бе същото дърво като майка си е! - Миче, да си виждала една синя джаджа, в USВ-порта се слага? - Ти мен за съвсем тъпа ли ме имаш? Знам какво е флашка. Трябваше ми да си запиша снимките, взех я, а тя не работеше. Изхвърлих я. - Това беше адаптер за радиомишката, умницата ми... До магазина стои детска количка и от нея се носи: - И къде пак се шляе, ненаходила се, и това ми било майка и т.н. и т.н. Към количката се приближава възрастен мъж: - Я го виж ти! Още си толкова малък, сигурно още не можеш и да ходиш, а как само псуваш. Не е хубаво това. Момченцето млъква за секунда след което се обръща към господина: - А ти можеш ли да ходиш? - Мога. - Ами, заминавай оттука тогава! И къде още се мотка тая... Надпис на подиума: "Не хранете манекенките!"