Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Съдията: - Подсъдими, трябва да казвате истината, само истината и нищо друго. Подсъдимия: - Истината, истината, истината...
Професионални 3,046 прегледа
Следващ →

Още вицове

Трудно е да бъдеш страстен любовник в присъствието на собствената жена. Един Заек се разкарвал из гората. Както си вървял, гледа до едно дърво БУХАЛ. Преближил се заека и го попитал: - Ей Бухльо, защо си на Земята, а не на дървото? - Не съм Бухал, аз съм Мишка! - А защо са ти толкова големи очите? - попитал Заека - Акам, акам! - отговорила Мишката Един слънчев ден Червената шапчица стояла на една поляна под едно дърво и се самозадоволявала с пръст. В това време дошъл и Вълкът и рекъл: - Червена шапчице искаш ли да ти направя нещо? - Оооо да направи ми! И Вълчо й счупил ръката! Зад вратата на аудиторията се дочува нежният глас на преподавателя: - И така, скъпа, разтвори краката, вземи инструмента в ръце и го постави между краката си, само по-внимателно... така. А сега леко и плавно: насам-натам, насам-натам, много добре. И не забравяй, виолончелото не търпи никакво насилие... В края на сезона Челси решават, че ще купят мача си срещу Ливърпул. Започва мача, до десетата минута са дадени три дузпи за лондончани, но резултата още е 0-0. Съдията взема решителни мерки и изгонва всички мърсисайдци без Джерард. Те унили се прибират в съблекалнята. На полувремето идва Стивън Джерард усмихнат. - Какво става, защо си толкова радостен? - пита Карагър. - Ами, понатиснах ги и вече водим с 1-0. - отговаря Стиви Джи и излиза за второто полувреме, а останалата част на отбора отиват да празнуват. След края на мача Джерард отива в заведението омърлушен. - Лошо момчета, едвам удържахме 2-1. - Е как така едвам, нали ги беше притиснал? - учудено пита Рийзе. - Е да, ама при 2-0 за нас в 75-тата минута ме изгониха и мен.