Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отдел за борба с клиентите...
Черен хумор 2,263 прегледа
Следващ →

Още вицове

Уважаеми абитуриенти! Уведомяваме ви, че ще има и допълнителни изпити на есен и ще се проведат във военните окръжия. Новини от Колумбия: "Деца направиха снежен човек. Малко по - късно полицията го оцени на 25млн $" Нямам нищо против ходенето на работа, но тези цели осем часа чакане да си ходя са пълен абсурд. Два скелета излезли от гробовете си, за да се позабавляват. На излизане от гробището единият видял кола, при което се затичал обратно към гроба си, взел си надгробната плоча на гръб и пък се върнал при колата. Другият скелет го попитал какво прави, а той отговорил : - Ами няма да карам без документи, я? Заека видял,че лисицата излиза от къщи и говори нещо на лисичетата. Изчакал я да се скрие в гората и потропал на вратата. Отвътре лисичетата попитали кой е. -Бате ви Зайо! - Аа мама ни каза,на никой да не отваряме като сме сами. -Аа бе що ви е... майката. Казали те на лисицата и тя погнала Зайо. Настигнала го на една полянка и аха да го хване, но Зайо се шмугнал в една дупка. Лисицата след него, изкочил Зайо от другата страна и лисицата пак след него. Видял Зайо друга и скочил в нея, Лиса го последвала, но дупката се оказала по тясна и дупето на Лиса останало отгоре. Излязал Зайо от другата страна и кво да види...... -Абее няам време, ма нали съм обещал на децата........