Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Катеричката излязла да пазарува и не се прибрала цяла нощ. Катеричокът, мъжът й, страшно се притеснил. На заранта тя се появила - тежко гримирана и с размазано червило, с цигара в ръка, леко разчорлена и с ново фишу на шията. "Какво стана, къде беше", тревожно попитал катеричокът. - Ау-у-у! Да видиш! Три вълка ме отвлякоха за три дни! - Ужас! Е, слава богу, отървала си се и сега, жива и здрава, си пак у дома! - А, не! Те за три дни ме отвлякоха, аз само минавам да ти кажа, да не се тревожиш напразно - казала катеричката.
Животни 3,009 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама студенти се връщат по нощите от купон. Пътуват в тролея и единият изведнъж започва трескаво да си пребърква джобовете: - Мамка му! Къде ми е билета? Загубил съм си билета. - Карай бе, за какво ти е тоя билет, ние вече почти стигнахме. - Как за какво! Бях си завил закуската в него. Звъни Баба Яга на Змей Горянин: - Идвай бързо, страхотна ракийка съм сварила! - Бабо Яге, вчера пихме с Кашчей някакъв боклук, едната ми глава е в безсъзнание, втората повръща, третата едва се надигна да ти отговори. Звъни Баба Яга на Кашчей Безсмъртни: - Идвай да пием, страхотна ракийка сварих! - Бабо Яге, пихме вчера със Змей Горянин нещо, дето, както съм безсмъртен, сега се притеснявам да не умра! Звъни Баба Яга на Леший: - Идвай бързо да пием от новата ракийка! - Идвам! Гледа Баба Яга през прозореца - иде Леший - 5 метра тича, пада на земята, става, 5 метра тича, пак пада Излязла да го посрещне на прага и пита: - Леший, какво става, защо падаш тъй? - Ами, Бабо Яге, като си помислех за хубавата ракийца и хуквах. Но като се сетех, че после ще искаш да се чукаме - и губех съзнание. Журналист пита Волен вие как бихте нарекли "BTV" След като пускат само турски сериали?Той отговори: -"Босфор TV" Дама влиза в кабинета на психиатъра: - Докторе, какво да правя? Синът ми вече втори ден прави само едно и също- пуска сапунени балончета. - Но, госпожо, за децата е нормално да се увличат в игрите си, нямате никакъв повод за безпокойство. - И аз това казвам. Само че, кой знае защо жена му много се притеснява… Тя: - Знаеш ли, сега съм в едно такова романтично настроение...Бих се излегнала на дивана пред телевизора, ще си пусна "Титаник", ще ям сладолед и ще плача... Той: - Разбирам те! Ако ме накараш и аз да направя това, аз също бих плакал.